Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte hd 5770 videókari,...

Gigabyte hd 5770 videókari, és LG 22EA53VQ-P monitor. Mindkettőn van hdmi csatlakozó, ezeket össze is kötöttem hdmi kábellel. Az eredmény : no signal üzenet a monitoron . Csak d-sub kábelem van még, azzal működik is. Hol rontottam el, mi a hiba?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Monitoron HDMI bemenetet választottad ki a menübe?


Gépen aktív a HDMI kimenet?

2013. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia !A monitor autómatán érzékeli hogy hdmi kábelt dugtam bele ,azt is írja hogy hdmi no signal . A gépen nemtudom hol kell a hdmi kimenetet engedélyeztetni,én azt hittem a vidikarin minden kimenet aktív , vagy tévedek ?
2013. jún. 27. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Catalist-ban szétnéztél,hátha valami ki van kapcsolva?
2013. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Néztem,de kimenetekkel kapcsolatban nem találtam lehetőséget .Ha kell ott engedélyeztetni a hdmi kimenetet akkor légysz ossza meg 1 tőlem okosabb...
2013. jún. 27. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!