Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új gépet vennék de szeretnék...

KETA666 kérdése:

Új gépet vennék de szeretnék kevesebbet költeni alaplapra, megérné-e spórolni az alaplapon?

Figyelt kérdés
Asrock 970 extreme 4-et néztem ki de mivel nincs IDE csatlakozó így kell vennem winyót és dvd írót is. Találtam olcsóbb alaplapot amivel spórolok 6 ezret és van IDE csatlakozója így spórolok 17 ezret a winyóval és dvd íróval is. Szóval egy : [link] Alaplapról lenne szó, ebbe raknék egy Sapphire HD radeon 7770 Ghz edition OC 1gb gddr5 videókarit, meg CORSAIR 4GB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 RAMOT, egy AMD Phenom II X4 965 3.40GHz AM3 BOX Black Edition procival. 24 ezret spórolnék ha ez az asrock alaplap is bírná ezt a ramot videókarit és procit. Főként játékra kellene: Battlefield 3, Far Cry 3 , GTA 4

2013. jún. 30. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
AM3+ ba én nem Phenom II-t raknék.
2013. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A dvdíró még csak hagyján, de a régi hdd eléggé visszafogná a gépet.
2013. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!