Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Átlagosan mennyi egy videókárt...

Átlagosan mennyi egy videókártya élettartama húzások nélkül játékra használva? Az msi megbizahtó videókártyákat gyárt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mostani új technológia stb. sokáig bírja, de függ attól, hogy milyen gyakran, mennyit, milyen hőfokon játszol vele
2013. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az MSI is megbízható, ráadásul hosszú garanciát kapsz rá.
2013. júl. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb mindennap 4 órát max 70.C.on.(Hd7770)
2013. júl. 1. 08:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet előre megmondani. Elvileg évekig mennie kellene, de ez nem garantált. Időként találkozok én is 6-8 éves kártyákkal is, de elképzelhető, hogy tizenéves működő videokarival fut össze az ember. Ezzel szemben sok olyan eset is van, ahol 2-3-4 éven belül is meghal egy kártya...hogy ez hardveres vagy külső hiba az egy másik kérdés. Az MSI nem rossz márka, főleg az utóbbi években szépen feljöttek. Tesómnak kb 2 hete szereztem MSI HD7770 karit Sleeping Dogs játékkal 23,5k-ért 3 év garival. Szerintem nagyon jó vétel volt! Reméljük szépen bírja majd, de a 3 év gari is megnyugtató. Most megint van hasonló árcsökkenés, ráadásul most hosszabb ideje is tart:

[link]

Ennyiért sztem ez ajándék!

2013. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. júl. 1. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen kategóriás a kártya. Az alsó és közép, amelyiken nincs külön tápcsati akár 10 évig is egyhuzamban. Viszont a többi elég gyalázatos és nagyon figyelni kell a hőfokokat hogy meg ne szaladjon. A hd7770 (Asus) is ez a kategória volt. Nem ritkán kúszott fel 85C fokra húzás nélkül és sokaknak gari előtt behalt.
2018. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!