Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb monitor 50....

Melyik a legjobb monitor 50. 000-ért?

Figyelt kérdés

fontos szempont a méret is,tehát lehetőleg 27 "


de minimum 24 "


fontos az is hogy jó legyen a betekintési szög


2013. júl. 2. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
2013. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jó monitort akarsz akkor Dell U2312HM, igaz csak 23", viszont IPS panel, jó betekintési szöggel.
2013. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ezt az egész betekintési szöges vacakolást nem érte. Ezek monitorok, nem szemből nézzük őket? Vagy van olyan, aki oldalról akarja nézni őket? Fura nekem TN paneles, de tökéletesen jó a kép eléggé oldalról/felülről/alulról is.
2013. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2013. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3. UFO vagy.


+1 a Dell U2312HM-re.

2013. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. te tényleg UFO vagy...
2013. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
LG 24EA53VQ-P ezt vedd legjobb!
2013. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj Dicsak gyerek,de te teszel fel itt kérdéseket arról,hogy milyen monitort vegyél,utána fél órával meg te ajánlasz itt?


Én se megyek el matek előadás után abból az anyagrészből középiskolásokat korrepetálni...

2013. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt amúgy én is bírom, mikor okoskodik olyan aki előtte 2 perccel még maga is kérdezett.


Személy szerint azért preferálom az IPS-t mert sokkal szebb, élethűbb képet ad, plusz én elég sokszor kell színes dolgokat nyomtassak egyetem végett, és nem árt, ha a monitoron is ugyanazt a színt látom mint a papíron, nem utólag van meglepődés.


De a betekintési szög is jól jön, igaz előtte nagyrészt laptop kijelzőjét néztem, de ott minimális mozgásra is mást látsz, kicsit fentebb már sötétebb, kicsit lentebb már világosabb, egy közös filmnézésnél meg szerintem azért számít ki mit lát. Az IPS meg tényleg, szinte minden szögből ugyanazt a képet adja.


Kicsit számomra olyan dolog mint CRT vs LCD, előbbin is tudsz ugyanúgy filmezni, játszani, mégis az utóbbit választod.

2013. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!