Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Radeon HD7660+6670 Dual...

AMD Radeon HD7660+6670 Dual Graphics probléma?

Figyelt kérdés

AMD Radeon HD7660+6670 Dual Graphics probléma

(APU egység)


A probléma a következő: például a játékban van egy villanyoszlop, aminek a tetején a lámpa fényt áraszt. A folyamatos fényt nem jeleníti meg, csak villódzást. mint a stroboszkóp. Általában előfordul a villódzás, gond van a játékban a fényhatások kezelésével Mi lehet a gond és hol lehet állítani?


2013. júl. 3. 21:27
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Azt nem lehet állítani sehol, az inkább valami bug lesz. A driver frissítésen vagy a játék fel patch -elésén kívül többet nem nagyon tehetsz, mint hogy írsz az AMD -nek a hibáról.
2013. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem mi a hiba:


A Controll Centerben a beállításoknál ki lehet pipálni a következőt és ez nekem be volt kapcsolva:


"Az AMD Dual Graphics engedélyezése azokhoz az alkalmazásokhoz amelyekhez nincs társítva alaklamazás profil."


Miután ezt kikapcsoltam ment simán.

2013. júl. 3. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek után meg elvileg nen dualban futtatja.
2013. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!