Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vétel! Megéri? Lent.

Laptop vétel! Megéri? Lent.

Figyelt kérdés

Laptopok után nézelődök,mert a közeljövőben szeretnék venni egy laptopot.. Amire használni szeretnék,filmnézés,netezés,ritkán játék(Nem a legújabb játékokra gondolnék,és nem is legjobb grafikán)

Most én találtam egy laptopot,amivel az a helyzet,hogy a processzor (ez a B980) nekem ismeretlen,még nem találkoztam vele így nem tudom mennyire jó,és az Intel GMA HD 4000 videókártyát sem tudom mire elég..

Szerintetek jó vétel lenne ez a laptop?

[link]


2013. júl. 4. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár használható még, de eléggé gyengusz, és főleg játékra nulla. Mivel sok generációval régebbi, ezért eléggé el is avult már.


Valamivel többért már inkább egy korszerűbbet vennék, meg asust, és nem acert - sztem ennek már több értelme lenne pl.:

[link]


Ebben is integrált a vga, szal ettől se várj túl sokat játék terén, de legalább a gép alapnak elmegy.


A dedikált vga-s (külön vga-val ellátott) laptopok már jobban használhatók játékra is (és ezek sem csúcs gépek még, hanem közepesek):

[link]

2013. júl. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem a kiszemelt laptopom ez lenne..

[link]

Nekem az a fő,hogy nem kell nagy winchester bele,bőven elég az 500gb,lehet kisebb is..

6gb Ram fontos,A processzor legyen viszonylag jó,Mondjuk ilyen..A videókártya meg nem túlságosan mérvadó..

Az az olcsó Acer laptop,csak puszta kíváncsiság volt.

Szerintetek ez jó vétel?

2013. júl. 4. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!