Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lehetséges, hogy a CPU-m...

Az lehetséges, hogy a CPU-m 90°-os? Mert a Everest azt írja ki. Nyáron mindig túlmelegedett a gép, de nem kerítettem neki különösebb figyelmet. Levettem az oldalát, és ment. De ez azért már sok, nem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
már a 60 is sok, jelenleg, miközben olvasod a válaszomat is, sülnek meg az alkatrészek a procid alatt és körülötte. most azonnal kapcsold ki a géped, pasztázd újra a procit, takarítsd ki a ventillátorokat, ha overclockoltad a procit vedd vissza alapra, nézz egy hőmérsékletet, és ha 60°C alatt van, gyere vissza az oldalra, és dobj egy ződet.
2013. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60 C az még bőven benne van a határban. Nem sok. majd ha 70-75 fölé megy akkor kell aggóni. 90 nél szó szerint pattanni kéne kikapcsolni a gépet:D
2013. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a 70 foknál én már pattanni szoktam, jobb ha az ember újrapasztázza mielőtt késő. nem kell megvárni, mert onnantól már úgyis csak romlani fog a helyzet, 1 hónap és már tuti 90-nél jársz. nem kell baromságokat mondani. kb 63°C-nál kezd el megsülni a hővezető paszta, onnantól meg már csak nő a hőmérséklet.
2013. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de igen, már egészségtelen a 90.
2013. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!