Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen programmal tudom a...

JuhászDork kérdése:

Milyen programmal tudom a legkönnyebben megnézni azt hogy mennyire van elhasználódva a laptop aksija?

Figyelt kérdés

esetleg az aida64 nem képes erre? ha igen hol kell nézni:

zöld pacsi jár a válaszért, és egy köszönet.


2013. júl. 4. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez semmi! Mennyit bírt eredetileg, és most mennyit bír? Ezt a tálcán lévő ikon is írja becsült időben, de az is elég megtippelni. Ebből kiderülhet.

Hány éves amúgy?

2013. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Aida64,Everest Ultimate. Mindegyik letölthető ingyen.Megmutatja konkrétan hány százalékos az akkud
2013. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Aida 64-et ha megnyitod akkor (számítógép opció) és bal oldalon az energia gazdálkodás menüpont alatt találod meg
2013. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

a laptop konkrétan nekem 25K-ba fog fájni, egy ilyen.

[link]

csak mikor veszem át le szeretnék ellenőrizni rajta mindent.

még1x köszi mindenkinek.

2013. júl. 4. 23:12
 5/7 anonim válasza:
Jó áron veszed. Én laptopokkal foglalkozok. Tegyél rá egy HD sentinel progit is hogy van-e rajta szektor hiba.Elég régi gép- Bár rendelkezik rázkódás védelemmel de nem árt ha megnézed
2013. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
És még annyi hogy ha bekapcsoltad a gépet akkor ha végeztél kapcsold ki és újra kapcsold be. Betegség ezeknél a gépeknél hogy második alkalommal nem lehet akkuról bekapcsolni,csak akkor ha rádugod töltőre. Újraindítás nem adja ki a hibát. Komplett kikapcsolás kell
2013. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi.

a hdd sentinel,linx,funmark van tervben.

2013. júl. 4. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!