Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » érdemes lenne egy fullhd-monit...

érdemes lenne egy fullhd-monitort beszereznem?

Figyelt kérdés
a gépem már megvan egy ideje, crysis 3 nem fut valami jól,kicsit többet várnék tőle, persze tudom hogy ez nem egy erőmű gép: fx 6100,lap: Asus m5a97 r2.0 vga: radeon 7850 2gb oc, monitorom az csak 1680x 1020 as felbontást tud.. ez lehet hátrány a játékoknál??
2013. júl. 5. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy hogy nem fut jól? Simán kéne mennie mediumon.

Kicsit kevesebbet dolgozna a proci magasabb felbontáson, de egy fx6100 azért itt is elboldogul.

2013. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-2 Dolgot mint MSAA, AA lentebb kell húzni, és akkor megy szerintem maxon is a crysis ne viccelj már :D


Amúgy ja, ez nem monitortól függ.

2013. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet kicsit, rosszúl fogalmaztam, nos a valóság az hogy ultra high on felejtős, az élvezhető játékmenet, élsimítás nélkül is. medium,és high on, az élsimítást kikapcsolva, meg 1-2 effektet levéve már sokat javul a helyzet :) mediumon szépen viszi nagyon, high on még aztmondom hogy elfogadható .
2013. júl. 5. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi a problémád?
2013. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én ugygondoltam, hogy egy fullhd monitor sokat javitana, de akkor ezek szerint, ennyit tud a vga. csak ugye naívan néztem a crysis 3 at is mivel a bf3 futott stabil 50-60 fps el maxon, a tomb raide is élsimítás nélkül fullon, és meglepődtem hogy a crysis, meg sajnos nem.. talán túl sokat várok ettől a vga-tól..
2013. júl. 5. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
De a bf3 egy két éves játék.
2013. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rasta Joint ***** válasza:
Igen, sokat vársz tőle, mivel a Crysis 3 még egy 7970-nel sem megy zökkenőmentesen Full HD-n, mindent a legmagasabb beállításra téve, az élsimítással együtt.
2013. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!