Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyivel erősebb játékra egy...

Mennyivel erősebb játékra egy Pentium G2020 mint egy Celeron G1610? Megéri azt a plusz pár ezret a G2020?

Figyelt kérdés

Tudom, ezek nem valami erősek, de csak ennyire telik sajnos. 1280x1024-es felbontáson melyik jobb? Azt hallottam hogy ezen a kis felbontáson nem lenne különbség a kettő közt.


Ja és egy másik kérdés: A H61M-VG3 alaplap tényleg csak BIOS frissítéssel tudja kezelni az ún. Ivy Bridge procikat?


2013. júl. 5. 16:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Megkérdezhetem, hogy milyen játékokat próbáltál vele,mekkora felbontáson, mennyire hangos a gyári hűtő, illetve nehéz felhelyezni a hűtőt? Köszi a választ előre is. :)
2013. júl. 5. 18:21
 12/13 anonim ***** válasza:

Jatekot meg nem probaltam, a proci hd2500 tipusu videovezerlojet hasznalom. Ha talalok egy olyan jatekot ami lekot, majd veszek hozza vga kartyat ha kell. (strategiai jatekokhoz lehet hogy nem is kell)

A gyari huto nagyon halk, jol tettem hogy nem vettem masikat. A huton volt gyarilag paszta, de meg kerult egy keves ra ezen felul. A felrakas tok egyszeru.

2013. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor azt hiszem a G2020-at veszem a H61M-VG3 alaplappal. :)
2013. júl. 5. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!