Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet SMART Led TV-t...

Hogyan lehet SMART Led TV-t összekötni erősítővel optikai audio kábel nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung SMART Led TV-m, ue40f6500 típusú, meg van egy erősítőm, és össze akarom kötni a 2őt de úgy, hogy ha nézem a tv-t és az erősítő nincs bekapcsolva, akkor is szóljon a tv hangszórója, meg akkor is, ha az erősítő is rá van kapcsolva. tudom hogy van rajta fülhallgató kimenet, de az nem jó, mert akkor nem szól a tv hangszórója! valakinek valami ötlet?
2013. júl. 6. 12:07
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szia, nekem egy LG Smart-om van es hasonlo a problemam..
2013. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 nagyatádi zsolt válasza:

nekem is ilyen tv-m van illetve már hatos széria.

nincs hang kimente sehol.

se az euro skarton se rca-n.próbálnak rákényszeriteni bennünket a digitális ócska erősitőkre.

de van megoldás.én is a valódi hifi minőségü erősitöm fogom használni ezzel a kütyüvel.csak ne magyarországon vedd meg mert háromszor annyiba került amit néztem.


link:

[link]

2014. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
És ezzel ki lett próbálva? Működik?
2014. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Mindent kipróbáltam, nem lehet megoldani úgy, hogy normálisan szóljon.
2015. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 nagyatádi zsolt válasza:

megérkezett a cucc kinából.kipróbáltam.tökéletesen,minőség romlás nélkül(fülel nem észrevehető)müködik.

ajánlani tudom.

2015. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!