Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges egyszerre egy Ati...

Lehetséges egyszerre egy Ati és egy Nvidia videókártyát használni? A játékoknál milyen kihatása lehet?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint SLI/Crossfire-ben gondoltad? Természetesen nem lehet.
2013. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt a cikket most találtam.

2013. júl. 7. 19:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Már választ is kaptam a kérdésemre ezúton.
2013. júl. 7. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed nem volt teljesen egzakt. Az általad említett cikk azt taglalja, hogy az nVidia kártyát be lehet-e fogni csak fizikai számítások végzésére (Physixen keresztül). Viszont ez tákolt drivert igényel, valamint ha jól rémlik a cikkből (még megjelenésekor olvastam), nem teljesen triviális.
2013. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem beruházok egy használt Nvidia karira.Egy HD7770-em van.Ehhez mit tanácsolnátok?
2013. júl. 7. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen Geforce 8-as vagy újabb GPU-val megy a Physix, amelyen van 256MB RAM. Tehát egy 8400-as is elég erre.

Annak azonban nézz utána, hogy tényleg működik-e a mai játékokkal is, amelyek frissebb meghajtóprogramot használnak.

2013. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.:)
2013. júl. 8. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!