Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Travelmate 4230, Win7 es...

Acer Travelmate 4230, Win7 es op. Rendzer, hogyan lehet a kamerát működésre bírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A fent leírt gépemen win 7 es ultimate van,és nem működik a kamera.Azt írja:Az eszköz nincs telepítve.Próbáltam már,vistás driverrel,logitech es el is,és az eszközkezelőn keresztül is,de nem akar működni.Amikor megvettem a gépet működött de amióta újra telepítettem nem működik.Előre is köszönöm

2013. júl. 7. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyárilag is Windows 7 volt rajta?
2013. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem!Gyárilag ezeket a gépeket,Win Xp vel adták ki.Én már használtan vettem,de akkor már ez az op rendszer volt rajta és működött a kamera.Azóta én újra telepítettem és nem megy.Az üzletben pedig ahol vettem 10000 forintért lennének hajlandóak segíteni.A helyzet bonyolult kicsit,mert az Acer honlapon is csak xp és vista driverek vannak fenn.
2013. júl. 8. 06:30
 3/3 Light87 ***** válasza:
Amennyire én tudom, Vista driverek többségének kompatibilisnek kellene lennie win 7-el is. Ha 10000-ért oldanák meg neked, akkor jobban jársz végső esetben ha veszel hozzá egy külső webkamerát.
2013. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!