Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDD probléma lesz?

HDD probléma lesz?

Figyelt kérdés

Eddig egy nem túl bonyolult konfig alatt működött egy 300 wattos codegen tápegység, de már nagyon régi volt (kb 6 éves) ezért úgy döntöttem lecserélem. 400 wattos tápot kapott a gép, azóta viszont újraindul, vagy teljesen megfagy, a hdd pedig úgy kattan, mint induláskor. Van aki azt mondta, hogy nem jól van rádugva a tápkábel a hdd-re ezért fagy le.

Egy (elvileg) hozzáértő ember pedig azt, hogy a táp túl erős a régi hdd-hez (160 gb samsung, satás), de szerintem ez hülyeség. Hdd lesz a baja? Hogy lehet, hogy a régi táppal nem csinálta?



2013. júl. 8. 15:52
 1/7 BM-Striker ***** válasza:
Milyen 400w-os tápt?
2013. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a konfig,és mi a táp pontos típusa?
2013. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Asus 775i945GZ alaplap

2x1 gb ddr2 553 Mhz memória

Pentium D 3.40 Ghz (2magos) proci

Asus eah 4650 HD 512 mb GDDRII vga

A tápegység egy kolink 400 wattos (tudom, nem a legdrágább, de jobb mint a 6 éves 300 wattos codegen, erre volt pénzem )

2013. júl. 8. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Kuka az a táp,kevés is lehet a teljesítménye,és instabil.


Csere erre:

[link]

2013. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam, hogy a hdd túlmelegszik, de hard disk sentinel 37 fokosnak írja. 611 napja működik, összes leállás/indulás: 6 356
2013. júl. 8. 16:07
 6/7 A kérdező kommentje:
most vettem pár napja, 5300 forint volt, pont ezért mondom, mert nincs 8500+postára pénzem, ha a codegen vitte (ami márpedig tuti, hogy rosszabb) akkor neki is kéne . Azért nem egy pro gamer config.
2013. júl. 8. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod hogy erősebb az amit most vettél?


De cseszheted,ha nem stabil se a teljesítmény,se a feszültségek.


Ki fogja nyírni a HDD-t,és valószínűleg már adott is neki a fasza tápod,szal a HDD is cserés lesz a táppal együtt.


Egyébként inkább kérdeztél volna,és kaptál volna értelmes ajánlatot tápra.

Elfelejtettem,ez is jó lett volna

[link]


Ebbe egy régi FSP350-60GHN bele van.

2013. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!