Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az ideális hőmérséklet egy...

Mi az ideális hőmérséklet egy amd phenom II x4 965be processzornak, játékban és nyugalmi állapotban (amikor még nincs elinditva játék?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy arctic alpine 64 gt hűtő benne, csak nem tudom h másik kéne vagy elég ehhez, ha nem akarom még húzni. Mert most inkább csak azt akarom hogy ne legyen hangos a gépem.

Ja és ezzel a hűtővel ( arctic alpine-nal) javulást elérek , a gyári hűtőhöz képest?



#hűtő #965 be
2013. júl. 9. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen processzorom van gyári hűtővel. Alapjáraton, amikor csak netezek, e-mailezek, esetleg zenéthallgatok, akkor 35-40fok között szokott lenni. 1-2 óra játék után közvetlen mérve 50 fok környékén szokott lenni.
2013. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És szerinted jó ez a hűtő neki , vagy csak rosszabb és nem érek vele semmit.
2013. júl. 9. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel a hűtővel alapórajelen:

[link]


Nyugalmi állapotban a maghőmérséklet: 35C

100% terhelésnél "Fritz Chess Benchmark" folyamatos teszt mellett 55C

Játékoknál van úgy hogy felmegy 58-60C fokra nyáron.

2013. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az arctic alpine 64 gt elég gyenge hűtő ehhez a processzorhoz. Ugyanilyen nekem is volt rajta, netezéshez jó de játékokhoz semmiképp mert 5 perc után kapásból 68-70 fok volt a maghőmérsékletem. Ez a hűtő max 90W-os CPU hoz való(rá van írva a dobozzára is hogy Athlon CPU), és semmiképp nem egy négymagos Phenomhoz.

Próbálj szerezni hozzá valami rézcsöveset minimum 9cm ventilátorral.

2013. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!