Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet homályos a monitor...

Mitől lehet homályos a monitor, pedig már mindent próbáltam?

Figyelt kérdés

Ez egy hagyományos monitor (Samsung a márkája) és az a gond, hogy homályos. Minden felbontáson homályos, de minél feljebb teszem annál jobban. A képfrissítési frekvenciát is állítgattam, de úgy sem jó. A monitor menüjében is mindent kipróbáltam és ott csak akkor vált normálissá, ha a kontrastot levittem ilyen 20-30 %-ra, de így meg olyan sötét, hogy nem lehet normálisan gépezni. Több videókártyával is kipróbáltam, de semmi. Rádugtam kettő laptopra is, de azoknál sem történt változás. HOzzá teszem, hogy mikor kipróbálgattam más kártyákkal és laptopokkal akkor is próbálgattam a felbontást stb. Mi lehet vele a gond? Meg lehetne valahogy javítani?


Köszönöm a válaszokat!


2013. júl. 9. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy selejt a monitorod?:O
2013. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!