Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a router?

Miért nem működik a router?

Figyelt kérdés
Szeretnék valakitől választ kapni arra, hogy mi miért nem érzékeli a router az internetet? Eddig modemes internetem volt, de most enternet kábeles, és semmilyen kapcsolatot nem érzékel. Valamilyen beállítási próbléma lehet?
2008. jún. 24. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nagy valószínűséggel beállítási probléma. Be kell állítani a routeren az internetelérést. Vagy tanulmányozd mélyrehatóan a routerhez adott ismertetőt, vagy hívj valakit aki ért hozzá.
2008. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapig szenvedtem ugyanezzel a gonddal, értek a géphez, de ez rajtam is kifogott, hívj valakit aki csinált már ilyet, nem olyan egyszerű ezeket beállítani.
2008. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nagy dolog beállítani ezeket az otthonra kapható routereket. Ha egy típust mondasz, tudok segíteni neked.
2008. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A router típusa BELKIN. A típus száma: F5D7230-4

Van hozzá magyar nyelvű leírás, de a router beállításai angolul vannak. Így egy kicsit nehezebb.

2008. jún. 25. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta megoldani a problémát, vagy igényelsz esetleg segedelmet?
2008. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem sikerült meg oldani a problémát. Ha esetleg valaki tudna segíteni azt meg köszönném.
2008. júl. 9. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!