Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Touchpad hiba mi a gond?

Touchpad hiba mi a gond?

Figyelt kérdés
Vettem egy toshiba l850 1p1 laptopot itthon lett rárakva a windows 7 de nem működik a touchpad letöltöttem a toshiba oldaláról a synaptics drivert de amikor a vezérlőpultba rámegyek az egérre hibát ír és akarja törölni a drivert hogy tudnám megoldani hogy működjön valamit még be kell állítanom?
2013. júl. 11. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs baja fizikailag, akkor csak szedd le a toshiba oldaláróla drivert valamint ne tiltsd le. van rá gyors gomb az Fn + F9, de nézd meg neked melyik gomb az.


Esetleg BIOS szinten is le lehet tiltva, azt is érdemes megnézni.

2013. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ a drivert a toshiba oldaláról szedtem le de nem akar menni vele a biosban hol találom ezt mert nézegettem de nem tudom melyik az és nem akarok valami mást elállítani
2013. júl. 11. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy live distro linuc cd-t abban biztos van driver, vagy a Toshibának van a detector exe alkalmazása mit ha elindítasz akkor érzékeli a géped típusát és bedob a driver letöltő oldalra.


De a synaptics oldaláról leszedett drivernek is kell mennie.


Csak be kell nagyon állítani mert egy rakás xar a synaptics alapbeállítása és nagyon be kell finomhangolni hogy használható legyen.


64 bites ?


itt a 32 bites az biztos jó.


[link]


Ki szokott tenni egy ikont alul a tálcán azon lehet tiltani engedélyezni, de szerintem alapból engedélyezve van.


A BIOS-ba lépj be indításkor és nézd át. Menj az advanced fülre. Internal Pointing Device enabled -re tedd.

2013. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm de még nem jutottam előrébb sajnos de van az eszközkezelőben egy sm buszvezérlő kérdőjellel ahhoz milyen drivert kell telepitenem nem az okozza a hibát a laptop toshiba l850 1p1 win7 64bit
2013. júl. 11. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Szedd le az összes drivert. Ki tudod keresni a tied.

[link]


Chip Set utility-t szedd le, illetve tegyél fel mindent.

2013. júl. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!