Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyári hibás lehet valami...

Gyári hibás lehet valami alkatrész vagy mi okozhatja ezt a laggot?

Figyelt kérdés

2 hete vettem 1 új konfigot(IPON-on összeszereltetve általam kíválasztott cuccokból) és eddig minden elvárást kielégített de most hogy játékkal akartam játszani ... Mintha nem is ez a gép lenne.


Feltettem Battlefield3-at.

Full grafika : 10mp alatt kb 3 kép volt úgylaggolt.

Levettem min.-re úgy is ilyen képes volt az egész 1 mp alatt kb 3 kép nagyon akadt.


Eredeti BF3 mindent tettem vele utánna hátha az a rosz utánna COD MW3 -at is ,az is ugyanúgy laggolt,NFS most wanted 2012-ről nem is beszélve.


a gép:Asrock 970 extreme 4 alaplap


amd fx 8350es processzor

16gb corsair dominator platinum ram

asus gtx680DC2 2gb videókártya

seagate 1tb 7200rpm 64mb hdd

KINGSTON 240gb SSD



CoolerMaster HAF 942es ház és FPS Aurum 850w táppal és a gyári proci hűtőt cserélték kérésre Noctua NH D14es hűtő



de minden ilyen nagyobb játék akad rajta



2013. júl. 12. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szoftver hiba, húzd újra a rendszert, értelmetlen javítani, félóra alatt megvan.

Legfrissebb vga drivert pakold fel.

2013. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszi!

Megpróbálom azonnal!

2013. júl. 13. 09:03
 3/6 A kérdező kommentje:
sajna nem oldódott meg,valakinek egyéb ötlet?Írtam már az IPON-nak ,még nemjött válasz.
2013. júl. 13. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha újra raktad, és nem megy, akkor küldd vissza gariba.
2013. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz ,csak még nem kaptam választ emailemre
2013. júl. 13. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívd őket fel, nem hiszem hogy napokat akarsz ülni, úgy hogy nem tudsz játszani.
2013. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!