Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent ha a gépem pittyeg?...

Mit jelent ha a gépem pittyeg? (részletek lent)

Figyelt kérdés
elmentem a gépemtől pár órára, mire visszajöttem a gépem "alvó modba" rakta magát (nincs rajta alvómód beállitva) megnyomtam egy gombot a billentyűzeten mire a gép elindult pittyegett 3 rövidet és megint leállt (ha jól emlékszem képet se adott) aztán beinditottam utána, és nem adott képet és folyamatosan pittyegett nagyon gyorsan és rengeteget, majd lekapcsoltam a tápkapcsolóval, majd megint be és ismét kezdte a sok pittyogást, majd 3x ra hibátlanul elindult, mi lehetett ez ? én videokártyára gyanakszok. (sapphire HD 7870)

2013. júl. 13. 13:19
 1/3 Froncsi válasza:
Inkább RAM hiba. Szedd szét, portalanítsd a gépet. Ha továbbra is fennáll a pittyegés, akkor próbálj meg egy másik ramot bele.
2013. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hypno ***** válasza:
2013. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszod, ment a zöld kéz.

A gépemben 32 gb ram van, összesen 8 modul, viszonylag újak (kb. fél éves) de nekiálltam kiszedni és letakaritani az összeset, köszönöm a tanácsot :)

2013. júl. 13. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!