Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SEGITSÉG! Van egy 3TB-os...

SEGITSÉG! Van egy 3TB-os kulső hard diskem. (? )

Figyelt kérdés
A 3TBból leválasztottam 550GBot, hogy lementhessem a rajta levő adatokat amig a többi részt formatálom fat32-re, de nem birok új particiót létrehozni a leválasztott részt sem tudom vissza csatolni. Valami bir segiteni?

2013. júl. 14. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Fat32re te ne formázzál 2,5TBot, hanem inkább ntfsre!


"A 3TBból leválasztottam 550GBot, hogy lementhessem a rajta levő adatokat amig a többi részt formatálom fat32-re"

A lementés másik adathordozóra szokott történni, ez inkább csak elkülönítés - már ha jól értem, amit írsz, de ebben sem vok biztos, és abban sem, hogy te érted...

2013. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gábor_79 ***** válasza:
Pl. azért nem tudod már összevonni mert más a fájlkiosztás. Először töröld a Fat-os filerendszert, hozz létre egy új 'egyszerű kötetet' Ntfs-re, úgy összetudod tán vonni.
2013. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az NTFS sem biztos hogy jó lesz, kluszterméretől függ. 2 GB feletti vinyónál GPT partíciót kell létrehozni...

Nézz utána ezeknek...

2013. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most csak NTFS van
2013. júl. 14. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:

A partíciód jelenleg MBR. Ezt kell GPT-re konvertálni...

[link]

2013. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* A partíciós táblád jelenleg MBR...
2013. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!