Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Azt szerɘtném tudni,...

Azt szerɘtném tudni, hogy kompatibilis-e az alaplapom az alábbi videokártyával?

Figyelt kérdés

Alaplap: AsRock A75 Pro 4 M

Videokártya: nvidia geforce gt630 1024MB DDR3

Videokártya dobozán ez áll: Compatible with PCI-E 3.0 motherboard, kisbetűvel alatta pedig: running at PCI-E 2.0 speed

Jelen pillanatba csak az integrált videokártya van és van fölöslegbe az előbb említett videokártya. Tudom lehet 2 videokártya is, hogy együtt dolgozzanak, de csak ez a videokártya van, illetve egy ati radeon hd 4730. Nem mertem beletenni, nehogy valami probléma legyen, bár nem hiszem bármi baja is lenne tőle, hogy beleteszem, de inkább úgy gondoltam megkérdezem :)

Előre is köszönöm válaszaitokat!



2013. júl. 15. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Most milyen APU van a lapon?


Mert egyátalán nem biztos hogy az a széktámaszték GT630 erősebb is bárminél...

2013. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bele rakhatod a gt630-at mert már PCI-e 2.0-val is tudja a maximumot hozni. Az ati kártyát ugye értelemszerűen meg nem tudod mellette használni
2013. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kompatibilis.
2013. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszaitokat! Akkor hamarosan bele is rakom :)

Egyébként az 1. válaszadó kérdésére a válasz:

ehhez annyira nem értek, de ezt találtam: A8-3870 "olyan processzor amiben integrálva van egy AMD Radeon HD 6550D videokártya"

2013. júl. 15. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor fölösleges a csere, mert kb egy szinten vannak.
2013. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér. Majd lesz valami. Hamarosan ki is próbálom, hogy milyen vele. Nem várok valami hú de nagy teljesítménynövekedést. De ami most van csak 256 Mb (igaz használ ramból is, de én úgy vagyok vele az nem olyan, főleg, ha a ram lassú) és csak integrált. Én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen minden külön, bár olvastam, hogy elég jó fajták ezek az integrált videókártyák is.
2013. júl. 16. 02:31
 7/7 A kérdező kommentje:

Kicseréltem, remekül működik, jobb mint az előző :)

(több fps)

Köszi mindenkinek!

2013. júl. 19. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!