Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ebben az árkategóriáb...

Tudnátok ebben az árkategóriában ajánlani nekem hasonló laptopot, esetleg jobbat? (lent)

Figyelt kérdés

Ő lenne az, akihez viszonyítani kellene árban és teljesítmény szinten. Sajnos elvitték előlem mindent, amiért nagyon szomorú is vagyok.

[link]



Szerintetek ő nagyon lemarad tőle?

[link]

Sokat számít az a 2GB memória eltérés? :-(


Tudnátok akkor ajánlani másikat, ami talán jobb lehet?


Ha más nem, akkor talán ő maradna, csak ő drágább :-(

[link]


2013. júl. 15. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első alternatíva, kb. ugyanolyan (a vga tökre), az a 2giga ram különbség meg (4giga fölött már) nem számít annyira, főleg, hogy ott a 2gigás dedikált a vga. Ha majd vmikor annyira hiányozna, akkor meg veszel még bele.


A második pedig jobb (a vgaja is, gt 635), de drágább is. Játékra ez alkalmasabb, mint az előzők.


Esetleg ezen elgondolkozhatsz (ha számít a lé), mert a vgaja hasonló képességű, mint a második alternatíváé (a proci uaz), viszont jóval olcsóbb, de ez is csak 4GB rammal van:

[link]

Sztem az acer is bevállalható gép.

2013. júl. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon Szépen köszönöm a válaszod!

Hálás vagyok neked!

Köszönöm! :-)


Nem játékra kellene a laptop, de előfordulhat, hogy egyszer-kétszer nagy várakozás közben vagy unalmamban néha játszanék. Természetesen nem kellenek nekem max grafikák, bőven megelégszem a közepes vagy a közepes-gyenge között valahol és persze nem ilyen vadonatúj játékokra gondolok, amik most jönnek, de például valamelyik Call of Duty az újak közül elfuthatna, stb.. :)


Azt még szabad megkérdeznem tőled, hogy az a 2GB memória eltérés nagyban rontja a teljesítményét így? Nagyából ugyan azt elérném vele a 2. laptoppal, akár játékok terén is, mint amelyik elfogyott? (laptop)


Köszönöm még egyszer a válaszod. :-)

Legyen Szép Napod!

2013. júl. 16. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Mint az első válaszom elején is írtam, nem szignifikáns. Ha nem vmi ramzabáló progit (videoszerkesztés-adobe premiere+after effect, zeneszerkesztés-cubase) futtatsz, akkor normál használat mellett jelenleg a 4gigát sem használja ki a gép.

Ha esetleg mégis szükséged lenne még rá vmikor később, akkor 4gigát majd lehet bele venni külön (vszeg max. 8gigát kezel a gép), de legalább a jó géped már megvan.

2013. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben.


Nagyon szépen köszönöm a válaszaid, a hozzám való türelmed és hogy időt szántál rám. Megfogom venni a közeljövőben akkor. :)


Ha mégis szükségem lenne rá később, akkor hogy működne ez a vásárlás még? Külön beleszerelnek még 4GB-t, amikor megveszem? Ne haragudj, laikus vagyok ebben a témában, ebből adódóan van a sok buta kérdésem. :-)

2013. júl. 16. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!