Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen erős ez a...

Gustavo kérdése:

Szerintetek milyen erős ez a laptop?

Figyelt kérdés

Laptop vásárlás előtt állok,és szeretném tudni hogy elég erős lenne-e ez a laptop a mostani játékok futtatásához(kicsit magasabb grafikai beállításokon).

Az említett gép: [link]

Tudom hogy pc-t kellett volna vennem de a mobilitás nekem nagyon fontos!



2013. júl. 16. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
elméletileg kéne hogy menjenek rajta
2013. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Battlefield 3-ra nem hinném, hogy túl jó lenne... Jó ár érték arányú laptop és nem is gyenge, de a BF3-at magasabb beállításokon, jó FPS számmal elfuttató laptop 250 felett van. Egy próbát megér, lowon lehet viszi 30 felett is.
2013. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Legmagassabbon nem is de mondjuk,high-on(egy-két mediummal)?

Kb 25 FPS amit szeretnék de,mediumon is szerintem elvinné 30+-al.

2013. júl. 16. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát abban már nem vagyok biztos. A BF3-nak a proci igénye elég nagy, és ezek a processzorok amiket laptopba raknak, alapból le vannak gyengítve...
2013. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz kis laptop! Ha az összes játék nem is highon, de szerintem mediumon de inkább lowon el fog szaladgálni rajta a mostani játékok, de ha mégse! akkor se fogsz csalódni benne mert erős szerkezet és ki fog elégíteni minden szinten! :D
2013. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!