Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassult le egyik pillana...

Miért lassult le egyik pillanatról a másikra a videókártyám?

Figyelt kérdés

Van egy régi Ati Radeon 9800SE-m. Minden szépen működött, aztán 1 hétig nem gépeztem, majd mikor hazaértem, csodálkozva láttam hogy a játékok jóval alacsonyabb fps-el futnak. Nem a legújabb Catalyst van fent, mert azzal minden játékot bugosan jelenít meg. Viszont, nem kellene problémának lennie, hisz még mikor jó volt, a 3dmark2001-en elérte a régebbi driverral a 7400 pontot. Most, hozzá se értem, de a 3dmark-on max 6000 pontot döcög el. Mi lehet a probléma? A Driverhez nem nyúltam hozzá, nem csináltam semmit.

Köszönöm a válaszokat



2013. júl. 17. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy véletlenül a Catalystba elállítottál valamit?Mondjuk a csúszka nem teljesítményen van hanem energiabarát üzemmódba.Régen volt már Ati kártyám nem emlékszem pontosan ezekre az elnevezésekre.Velem is volt már,hogy véletlenül elállítottam valamit és nem vettem észre.
2013. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál : )

Újra telepítettem az egész driver-t, és ugyanolyan vacak volt!

Viszont, tervbe volt véve egy formázás. Azóta ha jól láttam, felment a szokásos minőségre, és nincs baja. Szerintem a géppel volt valami, mindenesetre még valamikor lefuttatok egy újabb tesztet : )

2013. júl. 17. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen.De vigyázz arra a karira,mert egy valódi kincs.;)
2013. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért kincs? Pedig csak egy butított verzió :) Bár attól függetlenül meg vagyok vele elégedve.
2013. júl. 17. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Az eredeti verzió nem volt rossz anno.:)
2013. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!