Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Más-más márkájú ram gondot...

Más-más márkájú ram gondot okozhat a laptopban?

Figyelt kérdés
Jelenleg rendelkezem 4 gb Hynix ddr3-1333mhz rammal, erre szeretnék venni további 6 gb ddr3-1333mhz Samsung ramot. (különböző vírusirtók se szeretik egymást tudni egy gépen, így gondoltam erre a kérdésre) Válaszokat köszönöm

2013. júl. 18. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
4gb-ot vegyél még,de szerintem jól gondold meg,hogy tényleg szükséged van-e több ramra...
2013. júl. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos mindenféleképpen, olyan programokat tanulok meg éppen használni, ahova nagy igény van rá(after effects, 3ds, meg ilyen animációkészítő programok). kettő 3 GB-os gondoltam. Egybe árulják őket, így gondoltam, hogy a tervezett 4 helyett hatot vennék.
2013. júl. 18. 01:01
 3/3 lambo96 ***** válasza:
Nem okozna gondot, csak lehet nem lesz olyan hatékony, mintha ugyanolyan márkájú lenne a többi.
2013. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!