Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintek ezek jó cuccok?

Szerintek ezek jó cuccok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék a gépembe pár dolgot cserélni mert a mostani lga1156-os lapom haldoklik és amúgyis nem valami új ezért vennék új alaplapot ramot processzort tápot a videókártyám az rendben van egy HD7850 ami egyenlőre elég de ha kell akkor majd veszek egy HD8xxx/9xxx-et még nem tudni mi lesz


Ezeket néztem ki:

alaplap: Asus Z87-K

processzor: Intel Core i7-4770K

ram: Corsair 2 x 4GB DDR3 CMX8GX3M2A1600C9 XMS3

tápegység:Corsair 650W HX650 (azért ezt néztem mert mindenképp modurális kell)


Válaszokat előre köszönöm!



2013. júl. 18. 20:35
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
Jók.
2013. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már dicsekszünk, akkor múltkor vettem egy Roccat Kave 5.1-es headsetet és élvezem.
2013. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ez hogy jön ide te faszparaszt? ha nem tudsz értelmes választ adni akkor inkább takarodj
2013. júl. 19. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom ki kezdte itt fényezni magát. A stílusodról meg inkább nem ejtenék szót, de legközelebb gondold át miket írsz. Én is mondhatnám egyébként, hogy ha nem tudsz értelmes kérdést kirakni, csak önfényezés céljából, akkor menjél innen elfele.
2013. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom mióta önfényezés az ha megkérdezem hogy jó-e ez konfig így
2013. júl. 25. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!