Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új processzort és egy kis...

Új processzort és egy kis ramot szeretnék venni, de milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Asus P5KPL-AM EPU alaplapom van és szeretnék már egy új processzort venni a jelenlegi Intel Celeron E3200 helyett. Jelengleg nem tudom milyen RAMom lehet, szerintem ddr2-es, de nem vagyok benne biztos. Előre köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 19. 14:31
1 2
 11/13 levis56 ***** válasza:
Ha csak procit akart volna nem írja oda a régi 755-ös lapot meg a DDR2-es memót,volt már hogy én sem olvastam el az apró betűst de nem is mentegettem magam a rossz válaszért.
2013. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Már bocs de te irtad: *hanem ért hozzá még megveszi ha van annyi pénze.* Innentől már én is nyugodtan feltételezhettem hogy van annyi pénze hogy vegyen egy Xeon-t + a lapot. :D
2013. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 levis56 ***** válasza:
Tudod nem érdekes az egész én a kérdezőnek akartam segíteni amit szerintem meg is tettem és ez a lényeg míg te itt a rohadt nagy egóddal nem vagy képes elismerni hogy a kérdés az volt hogy egy 775-ös lapot hogy tud fejleszteni nem pedig az hogy milyen intel procik léteznek csillagászati összegért.Részemről vita lezárva,annyit még megjegyeznék nem lehetsz egy könnyű eset még magadnak sem,hogy bírod?
2013. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!