Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meddig merjem felhúzni a...

Meddig merjem felhúzni a videókártyát (több infó lent)?

Figyelt kérdés

Adott egy Nvidia GeForce GT610 2GB -os videókártya. Viszont egy játékba nem igazán tetszik az fpsem és mint láttam van ennek egy panelje ahol fellehet húzni a dolgokat. Már ki is próbáltam hogy a Memory Clockot(mhz) -t felhúztam maxra és adott +30-40 fps-t. Viszont 1x csak megadta magát beakadt a hang a játék meg minden de szerencsére géprestart megoldotta.


Itt egy kép: [link]


GPU clock: max 1010mhz-ig megy


Memory clock: max 1800mhz-ig megy


Most full alapon van.



Kérdés: Meddig merjem felhúzni?



Előre is köszönöm a segítséget és hogy elolvastad.


2013. júl. 19. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
kb 20 mhz-ként húzd. És minden egyes húzásnál teszteld le alaposan. Játékkal, programmal, hőmérsékletet is főleg.
2013. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
így van
2013. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hőmérsékletet hogy nézzem és meddig mehet max a hőmérséklet? Amúgy én eddig csak úgy 1200ról felhúztam 1800ra. XD Még jó hogy nem lett baja.
2013. júl. 19. 15:19
 4/5 A kérdező kommentje:
És mind2-t húzzam vagy csak a memory clockot?
2013. júl. 19. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálsz a gépen semmit talán bírná isxD Amúgy én a helyedre msi ufterbuner-el csinálnám. Az jelzi a hőmérsékletet is. De csak a gpu hőmérsékletét. A memória hőmérsékletét nem. Azt kézzel kell ellenőröznöd. Általában kis hűtőborda van rajtuk. Ha nincs, akkor lehet látni a videó kártyán lévő főmag(processzor) közelében kis fekete lapkákat. Mint a ddr2-3 ram-on.
2013. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!