Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a legolcsóbb konfig ami...

Mi a legolcsóbb konfig ami tudja vinni maxon a BF3-4-et?

Figyelt kérdés
Új gépet tervezek venni pár évre és szeretném tudni melyik a legjobb konfig.
2013. júl. 19. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2013. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyit amennyiből össze lehet hozni egy olyan gépet ami egy ideig nem avul el és maxon viszi a BF4-et 60fps-el
2013. júl. 19. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

BF3-4-et gamelok a következőn laggmentesen :) (nah jó néha van pici lagg :) de inkább BF4-en :) )

Intel P4 3.4Ghz 2MB Cache

2GB DDR2 ram 800-on fut viszont tervezem a 4vagy többre való bővítést mint említettem a 4 van azért h laggol :) és a Win7 sokat eszik :) 1gb-ot lefoglal a szemét pedig Ultimate-m van nah m1 :)

Radeon HD5570 az 1gb-os változat :)

asrock alaplapom van :)

sata 2-es 180gb-os vinyó


Szóval így nagyon olcsó egy konfig ez :) de ha rám hallgatsz azért egy picit jobbat veszel :)

15 körül egy procit

15 körül egy olcsóbb vidi karit

4gb ramot találsz olyan 5-8k körül (márkafüggő a dolog)

vinyód meg nyilván van

válalsztani meg csak tudsz h mit vegyél :D a e6700-ra van írva a BF4 és az én vidikarimra a minimumnak :D erre látod nemkell ide e6700...xD

2013. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most bocs előző, lehet ez szarkasztikus válaszadás volt, de ku**a hülye vagy? még nem is lehet tudni a bf4 gépigényét nem hogy játszol is vele, főleg egy olyan géppel
2013. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bf 4 nem hogy kijött volna, de a gépigénye is titkolt egyelőre....remélem tisztában van vele pár ember,hogy a Bf= a Battlefield-el.
2013. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem lettem kisegítve :(
2013. júl. 20. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!