Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ad ki berregő hangot a...

Miért ad ki berregő hangot a winchesterem ha megnyitom a google chromot?

Figyelt kérdés

Miután újra raktam a gépet (win7 64bit)rá kb 6 hónapra vettem észre hogy mikor megnyitom a google chromot fura berregő hangot ad ki a winchester.

Először letöröltem majd megint felraktam a google chromot egy ideig minden oké volt elmúlt a hang ,de utánna egy 3 nappal később megint hallottam és azóta is ezt csinálja.


Próbáltam másik böngészőket azoknál nem ad ki hangokat.pl: mozzilla,internet explorer



Mi lehet a gond?



2013. júl. 20. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
HDD Sentinel programot töltsd le, az megmondja ,hogy van e hibája.
2013. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is szokott kiadni hangot ha nagyon használatban van. De egy böngészőtől még nem kéne erőlködnie. Szerintem kezdi a végét járni. Ha újkorában nem adott ki "darálós" hangot hanem rá 6 hónappal akkor szerintem a végét járja... :/
2013. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért berreg, mert éppen olvas vagy ír. Ez így természetes. Mármint az írás/olvasás. A berregés már nem igazán, HD Sentinelt neki és lássuk, hogy milyen!

G.

2013. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat letöltöttem a sentinelt azt írja hogy minden oké itt a kép: [link]
2013. júl. 20. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, ezek szerint jól működik a cucc. Akkor úgy látszik, hogy így működik a winyó, nem kell semmit tenned. Mondjuk ha hirtelen mégis meghibásodna, akkor már tudjuk, mire kell gyanakodni.

G.

2013. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!