Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrivre-t windows telepítőké...

Pendrivre-t windows telepítőként használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt olvastam hogy az a legegyszerűbb windows telepítésére, hogy leszedek egy win iso-t (megvan) kibontom és az összes fájlt rámásolom pendrive-ra, utána bootolásnál kiválasztom a pendrive-t. (Azt mondták a progik is ugyanezt csinálnák, de így maunálisan egyszerűbb.)


Az a kérdésem, hogy a pendrive-on van pár film, mondjuk annak csinálok egy külön mappát hogy filmek és beleteszem oda, azok ott maradhatnak? Vagy teljesen le kell törölnöm mindent, és csak utána másoljam a windows telepítő fájlokat oda?


És még bootnál megnyomom az f12-t akkor ott melyik lesz a pendrive?



2013. júl. 21. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez úgy mükszik hogy autómatán azt a fájlt választja ki amire szüksége van, a filmek stb maradhatnak ha van hely, ha nincs akkor töröld le. És igen úgy kell mintha cd-ról csinálnád, csak ez épp usb.
2013. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bootnál az USB -t kell kivalsztanod. és nem zavarja a film a windows-t nyugodtan lehet rajta
2013. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Azt olvastam hogy az a legegyszerűbb windows telepítésére, hogy leszedek egy win iso-t (megvan) kibontom és az összes fájlt rámásolom pendrive-ra, utána bootolásnál kiválasztom a pendrive-t."


Ez így nem fog működni.


" (Azt mondták a progik is ugyanezt csinálnák, de így maunálisan egyszerűbb.) "


Aki ezt mondta, az nem nagyon ért a számítógéphez. Másolással nem fog bootrekord kerülni a pendrivera.


Neked ez kell:

[link]


És nem kell az ISO-ból kibontani semmit. Az ISO-ban "kicsit" több információ van, mint a fájlok. Aki egy szemernyit is ért hozzá az ezt tudja.

2013. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja amugy igen. enis evvel a porgival tettem rá, egyszerű, és másképp nemhinném h mukodne
2013. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez jó lenne, csak nem találok magyar Windows xP-re Image Mastering Api v2-t. (Angolt nem engedi feltelpíteni, mert írja hogy a telepített nyelv más error bla bla)


Tudnátok nekem linkelni?


[link]


Itt kellene nekem letölteni, csak nem eredeti az xP-m és ezért nincs kódom.

2013. júl. 21. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!