Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Túlmelegszik a vga-m. Mit tegyek?

Túlmelegszik a vga-m. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valamiért tegnap egyik pillanatról a másikra a vga hűtőm elkezdett pörögni 3000-es fordulatszámmal, újraindítottam a gépet és rögtön újraindítás után ismét elkezdett ílyen gyorsan pörögni. Megnéztem és a vga 80 fokos volt. Úgy vettem észre hogy ubuntun nem jelentkezett a probléma. Most csökkentett módban vagyon. A videokártyám sapphire radeon hd 7950 ha ez számít.
2013. júl. 22. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az érdekes. Jelenlegi Sapphire kártyáknak nagyon jó hűtésük van. Nem nyúltál hozzá? Nem mozdult el, vagy szedted és raktad vissza rosszul a hűtőbordákat?
2013. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki se nyitottam a mai napig a gépházat. Kezd elegem lenni, hogy egy 90 ezer forintos kártya 1 év alatt tönkremegy.
2013. júl. 22. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Garanciálisan küldd vissza! Nekem is csak jó véleményeim vannak a Sapphire-ról (elsődleges AMD felvásárló), lehet hogy a hűtő halt meg...
2013. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Arexol ***** válasza:

Figyelj, ha egy éve ki sem nyitottad a gépházat akkor lehet érdemes lenne.

Igaz nekem csak Sapphire hd 7850 van, de ha 30 fok van a szobában sem megy 64 fölé a GPU hőmérséklet.

Kíváncsiságból nézz bele, takarítsd ki, esetleg pasztázd újra.

Az, hogy egy gyors újraindítás után megint pörög nem feltétlen hiba mert 10 mp alatt nem tud visszahűlni.

2013. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!