Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Black Screen-es a kártyám....

Black Screen-es a kártyám. Létezik valami mód a kezelésére?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eddig egyáltalán nem jelentkezett. Régen voltak kékhalálok, és a hibakódból mindig arra jutottam, hogy driver okozza a problémát. Általában az AMD béta driverei. Vissza tettem a normális nem béta verziót, ekkor el is múltak egy időre a hibák. Most viszont előjött a black screen. Játszok, netezek vagy éppen csak az asztalon vagyok, elsötétül a képernyő, felpörög a hűtő és az újraindításra sem reagál, csak az indítógomb hosszadalmas nyomására. Manapság viszont elkezdte, hogy mikor újra elindítom valami Amrican Megatrends-es szöveg jön ki (mint a régi alaplapoknál) és az írja, hogy "overclocking failure". Néztem a catalystot, ott le is vannak tiltva direkt az over drive opciók. Most már kicsit kezd nekem gyanús lenni, hogy egy tényleg black screen, vagy esetleg valami rossz bios beállítás. Azt sajna nem írja melyik cuccmál volt overclock fail. A kártyám HD7870, természetesen sapphire. Valakinek ötlet? Vagy erről valami cikk megoldásokkal?
2013. júl. 22. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Garancia? Ha van, azonnal küldd vissza, kicserélik.
2013. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak azt azért nem akarom, mert akkor két hétig ülnek rajta, mire sikerül kicserélniük. Esetleg neked vagy valaki másnak volt már tapasztalata azzal, hogy a PCX ezt hogy kezeli? Mennyi idő lehet míg cserélik? Megköszönném ha valaki tudná.
2013. júl. 22. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!