Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy amd phenom x3 8750-es...

Van egy amd phenom x3 8750-es procim, hozzá gyári hűtő. Na most ezzel nem is lenne gond, de azzal már igen, hogy ha játszok a proci hőmérséklete felmegy 80-85 fokra így kb.20 percig tudok játszani és lekapcsol a gép?

Figyelt kérdés
Ha nem játszok csak mondjuk filmezek akkor is 70-80 fok körül van, de nem kapcsol le.Szerintetek vegyek rá új hűtőt vagy más lehet a gond?
2013. júl. 25. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell jobb hűtő, ha jól szellőző a házad, az is sokat dob rajta.
2013. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát leszedtem az oldal falát, de semmit nem segít max csak az, ha ventillátort rakok mellé.
2013. júl. 25. 15:15
 3/7 BM-Striker ***** válasza:

Megszáradt a hővezető paszta.


Ebben az estben len kell szedni a hűtőt, amikor a cpu meleg(pl amíg bios-ban vagy), különben a cpu kijön a hűtővel együtt és egy kínszenvedés leszedni a hűtőbordáról.


Aztuatén alkohollal le kell mosni a cpu-t és a hűtőbordát. és ezután kell rákenni NAGYON vékonyan a cpu-ra a hővezető pasztát, aztán összeszerelni a gépet.

2013. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm a válaszokat. Ezen a pasztás dolgon már én is gondolkodtam, de nem tudom, hogy mennyit tegyek rá, hogy kenjem be stb. A vision computerben, ha jól tudom lehet kapni szóval lehet holnap neki is állok. De amint mondtad, akkor szedjem le a hűtőt amíg a biosban vagyok ezalatt nem lesz semmi baj?
2013. júl. 25. 15:39
 5/7 BM-Striker ***** válasza:

Miután leszedted a hűtőt rögtön kapcsold ki a gépet.


A hűtőt először mozgasd ide-oda oldalirányba, amíg megszűnik az ellenállás.


A pasztát lehető legvékonyabban kend a processzorra, annyit kenj rá, amennyi befedi a felületét (kb egy fél borsónyi)

2013. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a segítséget majd neki állok.
2013. júl. 25. 15:52
 7/7 MSC 2.0 válasza:
Pasztázd ujra a processzort az megoldja a problémát😀 de én a helyeden ki is takaritanám még.
2019. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!