Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a gépen! Valaki...

Nincs hang a gépen! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Az eszközkezelőben sárga kérdőjel van, valószínűleg letörlődött a hangkártya illesztőprogramja. Töltöttem le programokat de egyik sem működött. Légyszi valaki aki ért hozzá mondja már meg mit kell csinálni hogy helyreálljon!

Hardverazonosító: PCI\VEN_1002&DEV_4370&SUBSYS_FF311179&REV_80

Előre is köszi :)



2013. júl. 25. 18:39
 1/8 gábor69 ***** válasza:
Írj néhány adatot a gépedről .. XP..? Win 7 ..? Esetleg a hangkártya tipusa . Töltsd le az Everest Home nevü programot , az pontosan kiadja a hangkártya tipusát aszerint , hogy melyik illesztő program alkamas . ( pl. AC 97'.. Realtek .. stb.. )
2013. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! :) windows xp a rendszer. Letöltöttem az everestet és a multimédia>PCI/PnP audió fülön belül ezt adta ki: ATI SB450-AC'97
2013. júl. 27. 11:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval ezt adta ki: ATI SB450-AC'97 Audio Controller. Az alaplap egyébként Toshiba Satellite L100. Töltöttem már le egy csomó programot de egyik sem működött...
2013. júl. 27. 11:53
 4/8 lali51 ***** válasza:

Eszközkezelőben jobb klikk a sárga kérdőjelre illesztőprogram frissítés- illesztőprogram keresése a sajátgépen állítsd oda ahova letöltötted az illesztőprogramokat.

vagy telepítsd az uniblue driver scanert.yuotubon keress aktiváló kódot az megoldja a problémádat.

2013. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gábor69 ***** válasza:
Az illesztőprogram önmagában még nem biztos hogy elég . Tapasztaltam korábban , hogy a Windows Update-ről még le kellet " jönnie " néhány frissítésnek , és utána szólalt meg a gép.
2013. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szóval mit kellene letöltenem?
2013. júl. 28. 14:21
 7/8 gábor69 ***** válasza:

Próbáld ezt :

[link]

2013. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezzel se jó :(
2013. aug. 8. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!