Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzor ha hibázik, az a...

A processzor ha hibázik, az a melegedés miatt van?

Figyelt kérdés
Ha igen, a GPU-nál is így van?
2013. júl. 26. 02:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz hibázás alatt? Konkrétabban letudod ìrni? Annyi lehetséges ha túlmelegedik akkor belassul a rendszer,játék, jobb esetben a rendszer kikapcsol tùlmelegedésnél, rosszabb esetben megfő a procid, vga-d.
2013. júl. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:

Hibázik? Szóval szerinte 5x5= 27, de legfeljebb 26?


Tényleg, mit értesz hibázás alatt?

A valamire való alaplapokon, processzorokban, van hőmegfutás elleni védelem. Ha mondjuk bemondja az unalmast a hűtőventilátor, nem a proci hal meg, hanem lekapcsol a számítógép.

2013. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosszul számol. Sokszor észrevettem ha a procit húztam, akkor elég gyakran összeomlott minden.(pl chrome, stb) Mikor flash videót néztem néha rossz színű pixelek jelentek meg (nem videokártya hiba)
2013. júl. 26. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet RAM hiba is. Teszteld...
2013. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

... vagy pedig itt van a kutyus elásva: "...ha a procit húztam,..."

Sokan nem hiszik el, hogy nem véletlenül vannak azok az értékek megadva (órajel, feszültség stb.), amit a gyártó közöl.

2013. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!