Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatosan leáll az egerem,...

Eddingmarker kérdése:

Folyamatosan leáll az egerem, nem találtam rá megoldást, esetleg valaki tud? (Lenovo G580)

Figyelt kérdés
A probléma az lenne, hogy játék közben a gép kiad egy hangot, nekem olyannak tűnik, mint amikor kihúzok valamit a gép-ből biztonságos eltávolítás nélkül, és amikor meghallom ezt a hangot az egerem leáll(a touchpadom működik). Néha visszakapcsolódik, de néha ki kell húznom az egeret aztán vissza.:(

2013. júl. 26. 14:12
 1/5 anonim válasza:
rossz az érintkezése az egérnek ha van garancia vidd vissza ha nem akkor forrasztással lehet hogy meg lehetne oldani a problémát de ha ez sem akkor csak az új egér vásárlása a megoldás.
2013. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez a hiba:) Több USB-s egérrel is csinálja, de találtam egy vezetéknélkülit és azzal megy:)
2013. júl. 26. 23:33
 3/5 anonim válasza:
hát barátom akkor szar az usb-d
2013. aug. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
előző vagyok más magyarázat nincs hogy miért csinálja vagy valamik nincsenek ki békülve a csatlakozóknál.
2013. aug. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A géped nem vírusos vagy alaplaphibás ? Nekem is van ilyen egyik sincs ez emlitetek közül néha újrakell reset gombal inditani a windows t
2014. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!