Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápot lenne érdemes venni?

Milyen tápot lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés

proci:AMD athlon 64 x2 6000+

videokártya:NIVIDIA Geforce 9400GT(cserélve lesz GIGABYTE GF 210 re)

alaplap:GA-M61SME-S2L

Hard drive: 149GB SAMSUNG HD161HJ (ATA)

ram: 2gb DDR2 800MHz(bővítve lesz + 2gb-val)

ha valami fontosat nem írtam le akkor szóljatok.

A mostani tápom egy Codegen 400W és látom hogy másoknak elbaszta a gépet és nem valami jó minőségű táp váltani szeretnék csak nem tudom hogy milyen a jó minőségű táp.

olyan 7000FT-ot akarnék kiadni rá



2013. júl. 26. 18:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

"Na és miért is lettem lepontozva? "

Talán mert nem volt igazad és idegesítően túlértékeled a saját tudásod? Ez a két ágas sírás most is vicces, a melegedés az XFX-re simán igaz az alulvezérelt ventiszabályzás miatt(a a hexa YT ventijénél se szentírás, hogy fél éven belül bitang hangos lesz, ezt inkább egy hibás széria hozta be a köztudatba), és az SS névtől csak úgy nem lesz egy táp hirtelen felsőkategória.

Ezenfelül már rohadtul érdekel te mi alapján sorolsz minőségi meg hulladék kategóriába tápokat...

2013. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%

"Talán mert nem volt igazad és idegesítően túlértékeled a saját tudásod?"


Talán jobb a Hexa 500W (jobban megéri),mint az XFX 450W ?

Nem értékelem túl,csak idegesítő hogy rögtön le kell pontozni,ha nem a szent tehén Hexa-t merem ajánlani...



"Ez a két ágas sírás most is vicces"

Vicces igen,az ilyen gyengébb tápoknál.

Hol láttál engem sírni ezért az Aurum-nál vagy az S12-nél?



"a melegedés az XFX-re simán igaz az alulvezérelt ventiszabályzás miatt"

Lehet,de eddig nem egy panaszt hallottam a Hexa-ról ez ügyben,bár lehet ez betudható annak,hogy népszerűbb.



"(a a hexa YT ventijénél se szentírás, hogy fél éven belül bitang hangos lesz, ezt inkább egy hibás széria hozta be a köztudatba)"

Ha ugyanaz van benne mint a most kifutó Raider-ben,akkor saját tapasztalatból igaz.

Legalábbis én többet vártam tőle



"és az SS névtől csak úgy nem lesz egy táp hirtelen felsőkategória. "

Valóban nem,de inkább veszek 1 ágas,majdnem erősebb,hosszú kábelű agyonistenített SS beles tápot,mint Hexa 500-t.



"Ezenfelül már rohadtul érdekel te mi alapján sorolsz minőségi meg hulladék kategóriába tápokat..."

PH,'Milyen tápot vegyek?' , 'Tápokról alaposan' topikból.

2013. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Talán jobb a Hexa 500W (jobban megéri),mint az XFX 450W ? "

Nem ezt mondtam, de látom az idővel nem lett jobb a szövegértelmezésed.


"Vicces igen,az ilyen gyengébb tápoknál.

Hol láttál engem sírni ezért az Aurum-nál vagy az S12-nél? "

Az S12II nem 2 ágas, a gyártó tüntette fel rosszul, le van tesztelve több helyen, egy az. Az AU ágközti szabályzása meg remek, de ettől független egy hagyományos 2 ágas táppal(ezt megint lehet több részre bontani, nem egyfajta kép lehet bontani, van hogy külön egyenirányítóról megy, de nem feltétlen kell, a szabvány csak a külön túláramvédelmet követeli, és esetünkben is egy részről van szétbontva a két ág)se lesz gondja kb senkinek, max az extrém tuningosok meg a többkártyás megoldások híveinek(persze nem küszöbre kell méretezni és akkor ez így igaz).


"Valóban nem,de inkább veszek 1 ágas,majdnem erősebb,hosszú kábelű agyonistenített SS beles tápot,mint Hexa 500-t. "

Az, hogy jobban megéri az árát nem egyenlő azokkal amit írtál.


"PH,'Milyen tápot vegyek?' , 'Tápokról alaposan' topikból."

Aha, és ettől lesz hulladék egy CWT GPA-s táp, az APN már nem minőségi, de egy SS neves táp már kitűnő minőség. Tudod nem árt az se ha nem csak elolvasod a hozzászólásokat, meg is érted(persze nem azt mondom, hogy mindenki didyman születik), tudod mi mitől lesz az, mert ez így nem igaz, és a milyen tápot topik(ha már felhoztad) "gurui" ezen sírnának.

2013. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Énnekem ez a 2 táp tetszett meg árban is teljesítményben is szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?

Gigabyte C420A-C2

FSP 350W

FSP 350W 350-60APN Active PFC 80+

2013. júl. 26. 22:17
 15/17 anonim ***** válasza:
FSP tapot soha tobbet. 1 ev utan a venti hangosan zugott, 2 ev utan pedig a tap halt be. Mivel 2 ev garanciat adnak ra, igy meghet a kukaba, chiftec tapot veszek. Senkinek nem ajanlom az FSP hexa tapokat. Elore is koszonom a piros kezeket.
2013. júl. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem adok pirosat,viszont gáz leírni egy gyártót.


Chieftec se mind jó,az iArena szeréia kuka

2013. júl. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"FSP tapot soha tobbet. 1 ev utan a venti hangosan zugott, 2 ev utan pedig a tap halt be."

Mutass nekem egyetlen olyan gyártót ami hiba nélkül termel? Ha a táphalálakor a gépben az alkatrészek sértetlenül megúszták az az esettől független jól működött.


"Énnekem ez a 2 táp tetszett meg árban is teljesítményben is szerintetek melyiket érdemesebb megvenni? "

Nem fogsz velük mellé. A gigában valószínűleg FSP HHN belső van, ez egy 230V only GHN(ahogy az EPN-nek az APN) tervezés, és FSP berkeken belül ez volt az olcsó kategóriában a jobb, én a magam részéről rádbízom a választást.


ui: Yep Endeavour, az másik 54%-os :)

2013. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!