Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikrofon zúgás?

Mikrofon zúgás?

Figyelt kérdés
A mai napon vettem egy új headsetet be is dugtam a mikrofon részét is meg a hangszóró részét is a gépbe, és amikor TS-en vagy Skypeon vagy bárhol beszélek valakivel semmi jele zúgásnak viszont ha fel akarom venni a hangomat pl. fraps,audacity stb. vagy csak hallgatni a hangszórón egy elég erős zúgás hallatszódik majdnem elnyomja a hangom, próbálkoztam már Realtek frissítésével meg beállításokkal is de semmi, hogyan tudnám orvosolni a problémát ?

2013. júl. 26. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Abból, hogy az egyik programmal jól működik a másikkal meg nem, arra következtetek, hogy csak beállítás kérdése az egész és nem a mikrofon gagyi.

Asio4all telepítésével lehet próbálkozni és a felvevő programban kísérletezgetni a beállításokkal. Ahol a felvenni kívánt bemenetet kiválasztod, ott drivert is lehet választani. Ott kéne állogatni.

Vagy csak TS-en és Skype-on van beépített szoftveres zajzár, ezért nem zavaró?

Vagy a vezérlőpult/hang résznél a mikrofon erősítése túl nagy.

Így látatlanba (hallatlanba) ezek jutnak eszembe.

2013. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!