Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hp pavilion g6 (1206eh)...

Hp pavilion g6 (1206eh) beépített kártyaolvasó?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés, hogy valaki próbálta-e már a hp pavilion g6 szériájú laptopok beépített kártyaolvasóját? Mert én úgy látom, hogy valamit elszúrtak. Addig benyomom a kártyát ameddig ki tudom szedni, de tovább nem merem, nehogy beragadjon. Valaki próbálta már?


Ui.: Csak egy kártya adapterrel próbálkoztam, mert

valószínűleg csak a jövőben lesz igazi SD kártyám, szóval lehet eléggé benyomtam már, csak nem tudott mit kezdeni vele.


A válaszokat köszönöm. :)



2013. júl. 29. 09:25
 1/6 hypno ***** válasza:
Egy üres adapteren, amiben nincs benne a a mini, vagy micro kártya mégis mit érzékeljen?
2013. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom és írtam is, de arra lettem volna kíváncsi, hogy valaki próbálta-e már. Bár remélem működik.
2013. júl. 29. 11:52
 3/6 hypno ***** válasza:

Egy üres adapter senkinek nem működik.

A G6 kártyaolvasója viszont mindenkinek igen. (Akinek nem romlott el.)

2013. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de mondom, hogy az adaptert csak azért használtam, hogy bele megy-e és, hogy nem nyeli-e el.


De akkor köszi!

2013. júl. 29. 12:44
 5/6 hypno ***** válasza:

Ha nagyon kíváncsi vagy, akkor vedd ki az adapterhez tartozó kártyát a telefonodból és próbáld ki azzal. Nem lesz semmi baja.


Az adaptert/kártyát egyébként bármely olvasóba addig kell nyomni, amíg megy.

Ha rugalmas ellenállással találkozol a végén, akkor addig, míg egy kattanást nem hallasz. (Ezt úgy kell kiszedni is, hogy megnyomod újra és akkor egy újabb kattanás után kijön annyira, hogy meg tudd fogni.

2013. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2013. júl. 29. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!