Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártyát szeretnék vásárol...

Videokártyát szeretnék vásárolni, ezért nagy döntés előtt állok. Meg mondanátok nekem melyik VGA lenne nekem a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés
Játékra szeretném használni, csak játszani. Egy Q6600-as procihoz kellene, ugy hogy jól kihajtsa. Én gondoltam GTX 570, GTX 560ti, vagy még esetleg HD7850-re. De a 7850-ért egy kicsit sokallom a pénzt, azért mert majdnem egyszinten van a GTX 570-el. De ezt ti mondjátok meg, hogy melyiket ajánlanátok nekem, melyik lenne a legalkalmasabb? Egy kicsit pénz szűkében vagyok csak ezért nem mindegy nekem hogy melyik.
2013. júl. 29. 11:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
és 7790-nel hogy fog fullhd-ben játszani mond meg nekem. xfx 7870 a legjobb ebben az árban.
2013. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
vagy sapphire 7850
2013. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mert szerinted nem éehet vele fullhd ban játszani? csak azért mondtam mert ár és tudásban jó
2013. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!