Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudok ADSL leválasztó-szűr...

Hol tudok ADSL leválasztó-szűrőt (splitter-t) venni?

Figyelt kérdés
Részletesen a gondom: visszakapcsoltattuk a telefont, de nincs meg hozzá az az Y csatlakozó, ami RJ45-ből RJ25-öt csinál. Nálunk úgy volt megoldva a net és a telefon, azt hiszem még a T-Home csinálta, hogy a lakásba bejön egy rohadt hosszú patch kábel. Ezt bedugjuk ebbe a pici splitterbe, máris csináltunk ezzel 2 db kimenetet. Egyik ment a router-be, másik a telefonba... Ilyen szűrőt hol lehet kapni?

2013. júl. 29. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valami ilyesmi kell neked...

[link]

2013. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam is így van megcsinálva, szintén t-home. Nekem ismerősöm a t-home-nál dolgozik, és mondta, hogy ilyet igazából nem is lehet kapni, ha lehet, akkor meg 15ezer Ft. Én is kérdeztem tőle, nekem szerzett egyet 2ezer Ft-ér :D
2013. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Amit az #1 linkelt az nem az a szűrő ha jól látom, amire te gondolsz.


De lehet, én értettem félre amit írtál, mert nekem arra kellett, hogy ha telefonálok a vezetékessel, akkor ne szakadjon meg a net.

2013. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Lehet én értettem félre :) Nálam ilyennel van megoldva (ha minden igaz, másik oldalát nem látom :) ) Egy tel. bemenet és 2 kimenet. Egyik a telefonba a másik a routerbe megy. Ilyen "szereld magad" ADSL csomagokba volt ilyen...
2013. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én még 2 ezer ft-ért is sokallom, hiszen nem lehet több 500 ft-nál egy ilyen ki vacak, de mindegy, ez személyes vélemény. Szóval jót írtatok, köszi. Neten én is megtaláltam a szereld magad pdf-et, onnan tudtam, meg, hogy ezt a kis vackot hogy hívják.


Többet nem tudok írni róla, részletesen leírtam. Van egy bemenet és 2 kimenet. Telefonálás közben nem szakad meg a net, úgy van.


Tehát nehéz ilyet beszerezni. Ez az 500 ft-os vajon jó lesz? Remélem tisztességes ez az altaker bolt.

2013. júl. 29. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Boltot nem ismerem, csak gugliztam. Helyedben benéznék a helyi info boltokba, hátha maradt valahol egy-két darab...
2013. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 29. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!