Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ismerősömtől kaptam egy...

Ismerősömtől kaptam egy nvidia geforce 6600at, de amikor berakoma gépbe és a gépet elindíttom, nem visz ki jelet a monitorra. Miért?

Figyelt kérdés

amikor indul a gép ugyebár végignézi mik vannak csatlakoztatva (cd vinyó stb) akkor a floppy meghajtó is megszólal. De amikor ez a vidi kártya van bent, akkor meg se nyikkan (gondolom nem fut végig az elején az a folyamat vagy nemtudom)


mi lehet a baj?


2013. júl. 29. 22:29
 1/4 BM-Striker ***** válasza:
Pl az hogy rossz a vga.
2013. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mi baja lehetne.

Tökéletesen néz ki

2013. júl. 30. 08:54
 3/4 Ádi99 ***** válasza:
Istenem!! -.-" Mos komolyan a kinézetre adsz? Hogy lehet az embereknek ennyi esze?! Közlöm veled, hogy ha szar attól még jól nézhet ki az nem számit.... A másik meg lehet hogy annak már áramot kell adni. Nincs egy 4 pólusú tápegység aljaz a videókártyán??
2013. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van. De szabad olyan kábelem nincs, ezért egy dvd olvasóból húztam ki és raktam át. Viszont lehet h az zavart be hogy a dvd olvasóba ment egy másik kábel is, amit bent hagytam?
2013. júl. 30. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!