Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptop-ot ajánlanátok?...

Milyen laptop-ot ajánlanátok? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Laptop vásárlás előtt állok, van amit kinéztem magamnak (ASUS N76VZ), de nem tudom, hogy tudnék-e jobbat venni ár/érték arányban. Amit alapnak tartanék: i7-es intel proci, 8 GB RAM, min. 750 GB hdd (ssd se lenne rossz ha van benne), 15,6"-nál legyen kisebb a képernyő, esetleg még 2GB videókártya. Amire használnám: 3D-s tervezőprogramok, PLC programozás, honlapépítés. Max összeg amit rászánnék: 320e huf. Köszönöm a segítségeket előre is.

2013. júl. 31. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Géppel jobban járnál :)

2013. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlást. Tudom, hogy jobb lenne, csak az a baj, hogy két éven belül másik város másik egyetemére megyek és ott meg koliban lennék, ahova nem túl praktikus az asztali. Később még lehet, hogy Angliába is mennék., ezért gondolkodok, egy erős, megbíható laptopban, ami még mondjuk 4-5 év múlva is megállja a helyét.
2013. aug. 2. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!