Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop videókártya kicserélése?

Laptop videókártya kicserélése?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom amit szeretnék tuningolni....

Procit már cseréltem benne gy Core2Duo 2.4ghz-re...

Ram van benne elegendő 4gb......

Videókártyának egy GF GT320M

A laptop típusa Asus Pro79i Series...kerestem a googleba utána de nem találtam használható infót....mivel ritka laptop...

Nos tehát a kérdés az hogy lehet e cserélni a laptopba videókártyát?



#notebook #csere #videokártya #videó #laptop #videocard card #gt 320m #geforce asus #cseréje lehetséges
2013. júl. 31. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet, laptopban (akármilyen is) max ram-ot lehet cserélni mert össze van integrálva az egész cucc
2013. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de lehet cserélni laptopokba is ami dedikált videókártya...ezt tudom...csak azt nem tudom hogy ez ami nekem van dedikált vagy integrált....
2013. aug. 1. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok: ha integrált vidikártyád van akkor valószínüleg alig visz el vmi játékot aminek már van valami viszonylag jobb grafikája, szóval ha már egy gta san andreast se visz el akk valószínüleg az
2013. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
am siman viszi meg a gta4et is lowon...azert nem olyan rossz laptop csak most nemreg csereltem procit hatha jobb lesz de csak egy picit javult...igy hat majd vidit is kell cserelnem mert nagyobb fps kell :D
2013. aug. 20. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!