Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég sok filmet nézek mostanáb...

Elég sok filmet nézek mostanában, amiket nincs szívem kitörölni a gépről. Szeretnék javaslatokat kérni, milyen fajta hardver a legalkalmasabb az adatok tárolására, lehetőleg minimum 300 gigás?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Belső illetve külső merevlemez.
2013. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmire gondoltam, de valami pontosabbat ha tudnál ajánlani annak örülnék :) .
2013. aug. 1. 00:41
 3/8 anonim ***** válasza:

SATA lapod van?


Ár?

2013. aug. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
20k forint környéként gondolkozom, asztali gépem van, de gondolom az mindegy, a külső merevlemezt usb kábellel csatlakoztatnám, a lényeg hogy megbizható legyen és a lehető legnagyobb tárhelyű ebben az árkategóriában.
2013. aug. 3. 20:24
 5/8 anonim válasza:

[link]

20k ért már lehet venni 1 TB-osat, arra fognak férni a filmek.

Kérdésem az hogy mekkora méretűek a filmek amiket letöltesz?

Én mindig mindenből( amihez jó a letöltött felirat ) a 720pset töltöm le

2013. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1,5 giga általában, hossztól függetlenül. Tudom, lenne lehetőségem jobb minőségben is nézni, de sajnos a jelenlegi internetszolgáltatónál most 2 giga után használhatatlanra lassul a net, és ezt még 1 hónapig ki kell bírnom.
2013. aug. 16. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehető legnagyobb tárhelyet belső HDD-vel szerzed.


SATA-s lapod van?


20 ezerért már kapsz 2TB-t.

2013. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kényelmeset és könnyen mobilizálható felszerelést akarsz,akkor vegyél több 1 TB-os (1000 gb) toshiba,western digital külső merevlemezt.Jó ha a géped usb port számai (pl usb 3.0) megegyeznek a merevlemezékkel
2014. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!