Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a laptop akkumulátorom?

Elromlott a laptop akkumulátorom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már kb. 1 hónapja kiírta a gépem (Acer Aspire 5742ZG) hogy cserélni kéne az akksit, ami egyébként tényleg így van, mert kb fél órát bír már csak az egyébként 2 helyett. Így azóta hálózatról tökéletesen ment, de a probléma az hogy egy hete már a töltő sem töltötte rendesen, néha igen néha nem, kontakthibásnak tűnt. Aztán kiderült, hogy a vezeték tényleg el van törve, ezért egy barátomtól kaptam egy másik Acer töltőt aminek pontosan ugyanazok az adatai mint az én rossz töltőmnek, de az nem tölti. Mikor bedugtam akkor felvillant a töltést jelző LED, de aztán ki is aludt. Mi lehet a baj? Talán az akksi ment tönkre? Vagy a csatlakozó?

2013. aug. 2. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:
ha bevan digva a töltő és nem tölt akkor tuti nem az aksi a hibás
2013. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!