Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sürgőős! Megéri megvenni?

Sürgőős! Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Az ára 33900 Ft

A számító gép adatai:

CPU: AMD Athlon X2 5000+ am2

Ram: 2Gb ddr2

Winch: 200 Gb SATA

VGA: Nvidia Geforce GT 440 1Gb ddr3

Chipset: AMD 780V

Táp: 450-500 watt "noname"

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. aug. 3. 07:34
 1/8 hypno ***** válasza:

Ez erősen szubjektív dolog.


Nagyjából ennyi, ha az alkatrészek piaci értékét összerakod, de a használati értéke alapján inkább túlárazottnak mondanám.

2013. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom én is de ha azt nézzük hogy csak a videó kártya 19000 ft és még 1 év 6 hónap teljes körű garanciát is kapok hozzá?... ezt elfelejtettem le írni...
2013. aug. 3. 08:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem azt is hogy a videó kártya origi, és nem a számítógép része! Egy ismerősömtöl veszem meg 5 ezerért (kihasználatlanság miatt), és a számítógép ára ezzel az összeggel együtt "33900".
2013. aug. 3. 08:10
 4/8 hypno ***** válasza:

A videokártyán DDR3 ramok vannak, ami kapásból nem előny. Másrészt már amikor megjelent sem volt valami combos.


Ma 15K-ért lehet venni egy használt HD5770-et ami kétszer körbefutja a DDR3 memóriával szerelt GT440-et.


A garancia meg olyan dolog, hogy nem sok rizikót vállal aki egy jól működő gépet ennyi garanciával elad, mert normális használat mellett nem jellemző hogy bármi tönkemenjen benne.


Ha nem akarsz játszani vele akkor végülis minden másra megfelel.

2013. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hypno ***** válasza:

#3 Te ezt nagyon meg akarod venni. :)


Akarsz pozitív megerősítést a döntésedhez?

2013. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D nem akarok pozitív megerősítést csak egy két dolgot elfelejtettem le írni! Mert szerintem pl a garancia és ár érték arány fontos számítástechnikai "berendezéseknél"! Más részről fontosnak tartottam azt is hogy tudjátok a számítógép eredeti árát videó kártya nélkül! Ha szar az előbb említett videó kártya akkor nem veszem meg! Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. aug. 3. 08:42
 7/8 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy a gépet netezésre, film nézésre és torrentezésre szeretném használni... legalábbis 90%-ban!Ha már itt tartunk egy hd videóval megbirkózik ez a cpu? :D
2013. aug. 3. 08:48
 8/8 levis56 ***** válasza:
A HD videóval nem a CPU birkózik hanem a VGA,de szerintem a GT 440 elviszi.
2013. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!