Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent az hogy egy projekt...

Mit jelent az hogy egy projektor natív felbontása 320*240 a maximális meg 1920 x 1080? Voltaképp mennyit tud?

Figyelt kérdés
Irodai anyagok prezentációk szövegek vetítésére kéne. Amihez ugye a 320*240 édeskevés.
2013. aug. 3. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

"A fizikai (natív) felbontás jelentése a kép megjelenítő eszköz (panel) össz pixel száma, vagyis egy 1024 x 768 pixel natív felbontású készüléknél 1024 sor és 768 oszlop van, ennyi képpontot tud fizikailag megjeleníteni. Ha ettől eltérő video jelet kap a készülék, pl. 800x600-at, akkor a készülék több fizikai képpontjára több beérkező video képpont jut. Ha ez a beérkező jel magasabb a natív felbontásnál (pl. 1600 x 1200), akkor a készüléknek meg kell osztania a képkockáit olyan mértékben, hogy az még megjeleníthető legyen. Ebből adódik a készülék maximális felbontása.

" - [link]

2013. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Linkelnéd melyik projektornak ilyen a natív felbontása???

Mert én csak ilyen kínai mini projektort láttam még ilyen kicsi értékkel!

2013. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
epp egy mini projektor az ebayrol
2013. aug. 3. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nekem hiszel ezeket hanyagold ha csak nem ilyen 5ezer forint körül veszed. Nem mondható minőséginek, élettartama pedig nem lehet valami hosszú(alkatrész vagy lámpa beszerzése pedig gondolom lehetetlen)


Keress valamit itthon, garival! Jobban jársz!

2013. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!